מבצע!

קידום אתרים עסקי

(חוות דעת לקוח 1)

3,000 לא כולל מע"מ

תוכנית מצוינת לקידום אתר עם תקציב

קידום מעל 15 מילות מפתח
בדיקת תוכן ומבנה העמוד
אופטימיזציה למבנה האתר
אופטימיזציות למטא תג
קישורים חיצוניים
הוספת תכנים שיתקבלו מהלקוח
אופטימיזציה מלאה ל 15 עמודים
רישום מקומי של העסק לגוגל
דוח התקדמות חודשי
מנהל חשבון SEO ייעודי ומומחה

הלקוחות שלנו בדרך כלל רואים תוצאות כבר מהחודש הראשון!

קטגוריה:

תיאור

מכירים את המשפט יש סטנדרטים ויש סטנדרטים?
ברור לכם שיש חברות המתמחות בקידום אתרים עסקי ברמה גבוהה ויש כמה שעומדות בסטנדרטים נמוכים אשר גורמות לתדמית פחות מוצלחת עבור חברות הקידום.

אם יש משהו שאנחנו יודעים שעליו יש לשים דגש הוא השירות שניתן ללקוח, תיאום צפיות מדויק הוא בדיוק ההבדל שהלקוח יחוש כאשר תשאל אותו אם הוא מרוצה מהעבודה שלך, ככל שהפער בין הצפיות לביצוע יהיה גדול כך הלקוח יהיה מאוכזב ולכן יש לסכם את כל מה שאתם נותנים, מתי, איך, מה אתם נותנים בתמורה ומה טווח הזמן שתעשו זאת?

ניתן לומר שקידום אתרים עסקי הוא תחום שרואה את כל תמונה של העסק שלכם בעולם הדיגיטלי, הוא מחויב לבדוק את האתר שלכם אם הוא מכיל את ביטוי המפתח שאתם רוצים לקדם, האם יש באתר קישורים פנימיים או חיצוניים שטובים או אפילו שיכולים להזיק לאתר.
הם צריכים לבדוק את חווית המשתמש שהגולש חווה כאשר הוא נכנס לאתר, בגלל ריבוי המידע והפרסומות לוקח לגולש מספר שניות בודדות להחליט אם הוא ממשיך להיות באתר שלכם או לא וכדי לקדם את האתר שלכם אנחנו יודעים בדיוק מה צריך: אתר ידידותי , מלא במאמרים ותוכן שמועיל לגולש כמו: מדריכים, טיפים ועשרת הדברים החשובים ביותר שיש לדעת בתחום שלכם, אנו נחפש את הערך המוסף שניתן לתת להם כדי לדאוג שהם ישהו באתר כמה שיותר זמן, ככה בדיוק עובדים כאשר מחליטים לעסוק בתחום קידום האתרים.

אנו מציעים חבילות קידום אתרים עסקי שהמותאמות לתקציב שלכם, שימו כמה שאתה יכולים ותתקדמו בהתאם לתקציב שלכם, במקום לשים יותר מימה שאתם יכולים. החבילות שלנו מתאימות לבעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד, אנו רואים בלקוח אותנו כיוון שאנו נתגאה בעשייה שלנו ככל שהתוצאות שלכם יהיו טובות יותר.

1 ביקורת עבור קידום אתרים עסקי

  1. אבי

    העיפו אותי לשמיים 🙂

    • asr11

      תודה אבי שמחים לבצע את עבודתנו!

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

two × one =